Jak zacząć własny biznes? Franczyza oczywiście!

Rozkręcenie własnego biznesu nie zawsze jest proste. O wiele rzeczy trzeba zadbać, dopilnować, a przede wszystkim zareklamować swoją firmę tak, by stała się rozpoznawalna, charakterystyczna i zachęcała klientów do skorzystania z tej, a nie innej oferty. Sposobem na to może być franczyza. Większość z wymienionych kwestii przestaje mieć znaczenie, a przedsiębiorca może spokojnie zająć się rozkręcaniem swojej działalności. Warto dowiedzieć się, czym jest franczyza, oraz jak zacząć własną działalność w oparciu o nią.

Czym jest franczyza?

Jest to nic innego jak rodzaj współpracy między dwoma przedsiębiorcami. Osoba, która posiada już stabilną, rozpoznawalną markę, jest franczyzodawcą i oferuje on drugiemu przedsiębiorcy, czyli franczyzobiorcy, swoją wiedzę, doświadczenie, wdraża go i uprawnia do korzystania z własnej marki, w zamian za ustalone wynagrodzenie. Chodzi tutaj o know-how, czyli określoną wiedzę i informacje na temat prowadzenia biznesu. Wszystko zostaje zawarte w umowie franczyzy. W przypadku Sushi World, nie trzeba martwić się nawet o brak wiedzy na temat przyrządzania sushi, oprócz wsparcia biznesowego i technologicznego, oferujemy także zaznajomienie z tym modelem biznesu.

Co istotne, menu może zostać dostosowane do preferencji franczyzobiorcy. Można je uprościć, dlatego tą formą działalności mogą zająć się nawet osoby zupełnie niezaznajomione z sushi. Menu w Sushi World jest bardzo rozbudowane i różnorodne, co sprawia, że każdy znajdzie tu coś dla siebie, a to wiąże się z ogromnym zainteresowaniem ze strony klientów. Oferowana jest także pomoc w urządzeniu i aranżacji lokalu, dzięki czemu franczyzobiorca ma pewność, że jego restauracja będzie wspaniale wyglądać. Franczyza w Sushi World oferuje także możliwość szkoleń kursów, oraz pomoc w rekrutowaniu przyszłych pracowników franczyzobiorcy. Dzięki temu istnieje pewność, że wszystko będzie dopięte na ostatni guzik.

Postaw na pewną markę

W momencie rozkręcania swojego biznesu i chęci skorzystania z franczyzy, warto wybrać prężnie rozwijającą się, rozpoznawalną, a co najważniejsze, uwielbianą przez zadowolonych klientów markę. Sushi World oferuje znakomite sushi, które w Polsce stało się tak popularne. Ekspresowa obsługa i pyszne posiłki, to coś co dla klientów liczy się najbardziej. Preferowanym modelem biznesowym jest tutaj take-away, to znaczy dania na wynos. Przede wszystkim umożliwia to obsłużenie wielu klientów w krótszym czasie. Obecnie świat skonstruowany jest tak, że prawie każdy gdzieś się śpieszy. Załatwienia, czy przerwa w pracy, opcja na pyszny i szybki posiłek to właśnie Sushi World. Taki model działalności jest bardzo popularny i pożądany przez klientów, ze względu na oszczędzony czas, możliwość zabrania posiłku ze sobą w dowolne miejsce.

Franczyza Sushi World znakomitą opcją na biznes

Jak wiadomo, obecnie panująca pandemia sprawiła, że wszystkie restauracje w Polsce zostały zamknięte, a możliwą opcją jest jedynie dostawa jedzenia, albo odebranie go, czyli pick-up.  W taki sposób uregulowano problem bezpiecznego zamawiania jedzenia w restauracjach. Okazuje się, że posiłki na wynos to jedyna możliwa, oraz bardzo popularna opcja w dobie pandemii. Lokale gastronomiczne nie tracą swoich klientów, a nawet zyskują jeszcze większe zainteresowanie. Działalność z jedzeniem na wynos to możliwość pewnego biznesu, odpornego na obecną sytuację.

Warto podkreślić także, że znaczna większość osób pracuje teraz zdalnie, tak samo wygląda nauka w szkołach, dlatego sporo osób spędza całe dnie w domu. W takiej sytuacji zamawianie posiłków to wygodna i niezwykle ceniona możliwość. Podkreślić należy także, że zamawianie jedzenia na wynos w dobie koronawirusa, stało się jeszcze bardziej popularne niż wcześniej. Gwarantuje to bezpieczeństwo i możliwość ciągłego prowadzenia działalności dla franczyzobiorcy, a także pewność, że zainteresowanie ze strony klientów na pewno będzie spore.

Log In