Opakowania? Doskonała lokalizacja? Logo i reklama? Z Sushi World dostajesz cały pakiet korzyści

Sieć franczyzowa Sushi World oferuje sprawdzony i bezpieczny sposób na biznes. Sieć specjalizuje się w serwowaniu dań kuchni japońskiej, w szczególności sushi. Ten koncept biznesowy wyróżnia wyśmienite jedzenie i szybka obsługa oraz możliwość zabrania jedzenia na wynos. Marka otrzymała nagrodę Best Restaurant Awards 2017 Pyszne.pl w kategorii sushi, co stanowi doskonały dowód uznania klientów. Załóż świetnie prosperującą restaurację, dzięki której osiągniesz sukces w branży gastronomicznej.

Model biznesowy

Model take away to korzystna opcja polegająca na dokonywaniu zamówień na wynos, przez co firma nie jest ograniczona ilością stolików w lokalu. Sushi z dowozem do domu to unikatowa koncepcja korzystna dla klientów i przedsiębiorców, umożliwiająca obsługę każdej ilości zamówień. Zamówienie w Sushi World może być zrealizowane już w ciągu kilkunastu minut. Firma stawia na błyskawiczne tempo przyrządzania dań oraz na szybką dostawę. Logistyka sieci franczyzowej jest dopięta na ostatni guzik.

Wyjątkowe menu

Decydując się na współpracę z Sushi World nie musisz martwić się układaniem menu, które wchodzi w skład oferowanego przez firmę pakietu startowego. Unikalne, sprawdzone menu zawiera smaki z całego świata, dzięki czemu każdy znajdzie w nim coś dla siebie. Azjatycka kuchnia Sushi World dostosowana jest bowiem do różnych smaków i gustów. Franczyzodawca udostępnia recepturę dań ułatwiając przygotowywanie idealnego sushi. Bogate i różnorodne menu nie jest jednak obowiązkowe. To franczyzobiorca decyduje jakie dania będą serwowane w jego restauracji. Dzięki możliwości modyfikacji menu można je dopasować do indywidualnych potrzeb i możliwości – może być zarówno uproszczone, jak i rozbudowane.

Opakowania

Model take away wychodzi naprzeciw oczekiwaniom i potrzebom rynku usług gastronomicznych, tak widocznych zwłaszcza w obecnych czasach. Funkcjonując w tym modelu biznesowym niezwykle ważnym elementem działalności stały się opakowania na produkty. Wszystkie dania można bez problemu spakować do dedykowanych pudełek i podać lub dowieźć klientom. Franczyza Sushi World jest właścicielem projektu pudełek z własnym logiem.  Franczyzobiorca otrzymuje do dyspozycji księgę znaku firmy oraz opakowania na produkty z umieszczonym logo marki. Pudełka z nadrukowanym logo spełniają rygorystyczne normy wyznaczone przez sanepid, stanowiąc bezpieczną reklamę.

Doskonała lokalizacja

Sushi na wynos to model biznesu przynoszący korzyści zarówno dla klientów, jak i Twojej firmy. To unikatowe podejście doskonale sprawdza się w branży gastronomicznej. W tym przypadku lokalizacja nie jest już ograniczeniem. Otwarcie lokalu Sushi World jest opłacalne nawet w miastach liczących 20 tysięcy mieszkańców. Ten skuteczny model biznesowy zapewnia wysokie zyski w miejscowościach o liczbie ludności wynoszącej co najmniej 65 tysięcy osób.

Lokale pod szyldem marki można już znaleźć między innymi w Bydgoszczy, Krakowie, Łodzi czy Poznaniu. Dzięki specjalistom z Sushi World projekt Twojego lokalu będzie zarówno piękny, wyjątkowy, jak i funkcjonalny. Możesz także samodzielnie zaaranżować lokal. Kompleksowa współpraca obejmująca wsparcie w zakresie działań marketingowych sprawi, że Sushi World zyska popularność w Twoim mieście.

Logo i reklama

W ramach franczyzy Sushi World otrzymujesz wsparcie w zakresie wszystkich aspektów związanych z prowadzeniem samodzielnego biznesu. Franczyzodawca zapewnia nie tylko licencję na korzystanie z rozpoznawalnego logo i podręcznika operacyjnego, ale także materiały reklamowe w postaci koszulek, kitli czy czapek, oraz pomoc w opracowaniu i prowadzeniu kampanii promocyjnych.

Dodatkowo nie musisz się martwić o profesjonalne zdjęcia potraw. Gotowe fotografie możesz umieszczać w social mediach oraz na stronie internetowej, a wszelkie konta może stworzyć dla Ciebie licencjodawca. Franczyzodawca dostarcza ponadto reklamę zewnętrzną, którą można postawić przed lokalem. Należy pamiętać, że dobra reklama w znaczący sposób przyczynia się do sukcesu restauracji.

Log In