Featured Franczyza – gotowa recepta na dobry biznes

Franczyza to idealne rozwiązanie dla osób, które chcą prowadzić biznes i zarabiać na nim, ale nie do końca mają pomysł więc korzystają z cudzego. Ten system opiera się na licencji franczyzowej, dzięki czemu franczyzobiorca prowadzi sprawdzony biznes i zarabia na tym, bez obawy niepowodzenia. Franczyza zawierana jest na podstawie umowy, która dokładnie definiuje warunki współpracy. Daje możliwość prowadzenia własnej działalności, ale zgodnie z zasadami wyznaczonymi przez franczyzodawcę. W zamian za uiszczenie odpowiedniej opłaty, franczyzobiorca otrzymuje prawo do posługiwania się marką, wiedzę w zakresie biznesu i rozwoju marki, zasady prowadzenia działalności, pomoc handlową, techniczną i marketingową.

Zalety franczyzy

Współpraca na zasadach franczyzy pozwala na nabycia doświadczania i poznania tajników biznesu w oparciu o sprawdzony schemat i wypracowaną markę. W zamian za możliwość czerpania korzyści finansowych przy wykorzystaniu logo istniejącej firmy, konieczne jest przestrzegania klauzuli bezpieczeństwa oraz wkład własny i cykliczna opłata za korzystanie z wizerunku brandu.

Niezależnie od rodzaju franczyzy, istnieje szereg zalet, które warto wziąć pod uwagę przed podjęciem finalnej decyzji. Dzięki współpracy ze znaną marka nie ma konieczności walki o klientów, a podpisane z kontrahentami umowy są dużo korzystniejsze niż w przypadku indywidualnie zawieranych współprac. Działania reklamowe są realizowane odgórnie, niezależnie od działań lokalnych – dzięki temu franczyzobiorca czerpie wszystkie korzyści z kampanii marketingowych (co przekłada się na wzrost sprzedaży). Nawet w przypadku braku doświadczenia, możesz liczyć na wsparcie i wyjaśnienie wszystkich zawiłości związanych zarówno z prowadzeniem biznesu jak i specyfiką branży.

Franczyza z Sushi World opiera się na modelu take away, czyli szybka dostawa, sprawdzone menu, pomoc w sprawach HR (zatrudnienie, szkolenia), a także pomoc w wyborze i aranżacji lokalu.

Skorzystanie z modelu biznesowego na zasadzie franczyzy daje możliwość regularnych zarobków w oparciu o znaną markę. Wychodząc naprzeciw indywidualnym przedsiębiorcom, jesteśmy otwarci w kwestii lokalizacji w miejscowościach powyżej 20.000 mieszkańców. Dajemy również możliwość dopasowania własnego menu czy niższego zakupu produktów.

Franczyza z Sushi World

Niewątpliwie otworzenie lokalu gastronomicznego może nastręczać trudności. I właśnie dlatego warto przemyśleć propozycję nawiązania współpracy z Sushi World. To sprawdzona marka, która rozszerza regularnie liczbę swoich lokali franczyzowych. Współpraca pozwoli na osiągnięcie sukcesu w branży gastronomicznej. Nie masz doświadczenia? Nic nie szkodzi. Firma zapewnia ciągłe wsparcie na każdym etapie biznesu. Niezależnie od poziomu Twojej znajomości rynku, przeprowadzimy Cię przez kolejne etapy działań. Z nami osiągniesz sukces.

Dlaczego franczyza sushi?

To zdecydowanie jedno z najsmaczniejszych dań. Jego przygotowanie wymaga umiejętności i wiedzy, ale jest to warte wysiłku. Sushi World wyróżnia się na tle konkurencji poprzez ekspresową obsługę. Biznes opiera się na zasadzie take away, czyli weź na wynos. Dzięki temu nie musisz się martwić ilością osób w lokalu – sprzedawane produkty są odbierane od klientów bez konieczności zajmowania miejsc. W obecnym świecie wszyscy się gdzieś spieszą, a my wychodzimy temu naprzeciw. Szybka przerwa w pracy to idealny moment żeby odebrać zamówione sushi bez konieczności czekania.

Dodatkowo lokale mają umowy z agregatorami, czyli dostarczają jedzenie do 10 km od lokalizacji. Nie musisz się jednak obawiać trudności z tym związanych. Mamy zapewnioną sieć kontaktów i poprowadzimy Cię krok po kroku przez kolejne etapy. Obecnie mamy lokale w trzech miastach, ale naszym celem jest takie rozszerzenie działalności, żeby marka stała się rozpoznawana na terenie całego kraju.

Log In