Polityka prywatności

Polityka prywatności Sushi World Franczyza

Sushi World, prowadzona przez MEDIA SPACE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ, z siedzibą w Warszawie przy ul. Ogrodowa 48/U06, 00-876 Warszawa, Polska, NIP: PL5272840076, jest nowoczesną franczyzą sushi, która łączy kuchnię fusion z tradycyjnym japońskim sushi. Zobowiązujemy się do ochrony prywatności naszych klientów i użytkowników strony internetowej. Niniejsza Polityka Prywatności określa, jak zbieramy, przetwarzamy i chronimy dane osobowe naszych użytkowników.

Zakres Zbieranych Danych

Podczas korzystania z naszych usług, możemy prosić o podanie danych osobowych, takich jak:

  • Imię i nazwisko
  • Adres e-mail
  • Numer telefonu
  • Adres dostawy
  • Dane dotyczące płatności

Cel Przetwarzania Danych

Dane osobowe są przetwarzane w celach:

  • Realizacji zamówień i obsługi klienta
  • Komunikacji marketingowej, z Twoją zgodą
  • Analizy i ulepszania naszych usług

Udostępnianie Danych

Dane osobowe użytkowników nie są udostępniane stronom trzecim, z wyjątkiem przypadków niezbędnych do realizacji usług (np. firmy kurierskie) lub gdy wymaga tego prawo.

Bezpieczeństwo Danych

Zobowiązujemy się do stosowania odpowiednich środków bezpieczeństwa w celu ochrony danych osobowych przed nieuprawnionym dostępem, zmianą, ujawnieniem lub zniszczeniem.

Prawa Użytkownika

Zgodnie z prawem polskim, użytkownicy mają prawo do dostępu, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania ich danych osobowych. W celu skorzystania z tych praw, prosimy o kontakt pod adresem rafal.janowicz@sushiworld.pl.

Zmiany w Polityce Prywatności

Możemy aktualizować niniejszą Politykę Prywatności, aby odzwierciedlić zmiany w naszych praktykach dotyczących prywatności. Zachęcamy użytkowników do regularnego przeglądania tej strony w celu zapoznania się z najnowszymi informacjami o naszych praktykach prywatności.

Kontakt

W przypadku pytań dotyczących niniejszej Polityki Prywatności, prosimy o kontakt:

MEDIA SPACE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ ul. Ogrodowa 48/U06, 00-876 Warszawa, Polska Telefon: +48 575 078 717 E-mail: rafal.janowicz@sushiworld.pl

Log In