O nas

Nowoczesna franczyza sushi w formie kuchni fusion

Jedzenie na wynos stało jest jeszcze popularniejsze! Świat się zmienia, a nowa sytuacja na rynku gastronomi pokazuje, że jedynym pewnym i stabilnym modelem biznesowym jest dostawa i dania na wynos… a to oferuje franczyza Sushi World!

Nasz zespół

Zespół Sushi World

Kilka słów o franczyzie sushi

Polacy pokochali sushi i danie to często jest wymieniane jako jedno z najlepszych na całym świecie. Wykorzystanie tego trendu pozwala na otwarcie lokalu, który będzie nie tylko popularny, ale również ceniony przez gości. W dobie ciągłego pośpiechu mało kto ma jednak czas na to, by długo czekać na swoje zamówienie.

Dzięki bardzo dobrze przygotowanym systemie który świetnie współgra z logistyką w Sushi World wszystko dzieje się w ekspresowym tempie i sprawia że jesteśmy innowacyjni nie tylko pod kontem lokalów sushi, ale wyróżniamy się na tle całe gastronomii.

Dzięki modelowi take away (czyli danie na wynos), nie jesteśmy ograniczeni ilością stolików w lokalu. To z kolei pozwala na obsługiwanie każdej ilości zamówień. Czy chciałbyś rozkoszować się sushi podczas przerwy w pracy? 

Teraz to możliwe! Dzięki sprawdzonym metodom przygotowania i dopracowanej logistyce możemy dostarczyć sushi pod adres oddalony nawet o 10 km w mniej niż godzinę!

Sprawdzony model franczyzy

recipe
Umowy
Umowy są jasne i klarowne, od początku konsultujemy z franczyzobiorcami wszystkie punkty i odpowiadamy na bieżąco na wszelkie pytania.
review
Komunikacja
Rozmawiamy z naszymi franczyzobiorcami, zawsze mają nasze wsparcie i pomoc w prowadzeniu franczyzy.
img
award
Nagrody
Na przestrzeni ostatnich lat zdobyliśmy wiele nagród, które potwierdzają jakość oryginalnego modelu sushi w formie Fusion.
truck
Take away
Nasz model zarządzania biznesem potrafi w znaczący sposób zwiększyć ilość zamówień w krótkim czasie, zwłaszcza w formie dostawy.

Nagrody franczyzy Sushi World

Log In